Aktuality


Čí je to stůl?

Výtvarné soustředění pro děti 13+Z Ukrajiny mezi nás...


Pro (č) umění?

Výstava v Atriu na Žižkově 


Aktuální výtvarný projekt:

ZEMĚ ZE MĚ


V novém školním roce začínají kurzy v týdnu od 19.9.2022

  • Děti, které v kurzu pokračují mají místa rezervovaná automaticky. Uvolněná místa nabízíme nováčkům.
  • Zájemci o kurz pište zprávu přes rezervační systém ZDE, DĚKUJEME!

Vážení rodiče, milé děti! Výtvarné kurzy vedeme z lásky a pro potěšení, nikoli pro peníze. Pro další období jsme ale nuceni poprvé po čtyřech letech kurzovné navýšit. Aktuální ceny jsou uvedeny v ceníku.

Děkujeme za pochopení! La&Ma


ZVÍŘATA V POHYBU

Fotogalerie z víkendového soustředění v Líšnici 10.- 12.6.2022


BYLI JSME U TOHO

Dne 19. června pořádal strašnický spolek Bubahof již tradiční oslavu výročí narození Františka Suchého. Akce se uskutečnila v příjemném prostředí parku F. Suchého a v neméně příjemné atmosféře. A Nářez štětcem, společně s Larysou, byl u toho!"Můžeš-li pomoci, pak pomoz. Pokud ne, alespoň neškoď." Dalajláma


Od května u nás v Nářezu běží 3 x týdně tvořivé dílny pro děti, které do Prahy z Ukrajiny utekly se svými rodinami před válkou. Lektorka Larysa nám o nich napsala: "Děti jsou úžasné a tvořivé, mám z nich velkou radost a užíváme si to spolu!".

A to je přesně to, o co nám šlo. Takže máme taky radost, a všem, kteří jste přispěli na realizaci tohoto nápadu,

MOC DĚKUJEME! 

Díky vám se nám již podařilo získat na kurzy pro děti z UA: 56.400,- Kč DĚKUJEME!

Cílová částka: 32.000,- Kčvíce informací ZDEZe soustředění Umění ulice

2.- 3.4. 2022


FAUNOVO ODPOLEDNE...


KC VOZOVNA

Z VÝSTAVY 20.2.2022- TAJEMSTVÍ ATELIÉRU

Chtěli bychom vám všem poděkovat, že jste se stali součástí naší společné výstavy. To, co jsme v průběhu výstavy zažili, je jedinečné. Vzpomínky zůstávají a rodí energii k další práci, což je podstatné. Děkujeme vám rodičům, že děti podporujete a najdete čas zažít s nimi radost z uměleckého zájmu a děkujeme vám dětem, že vás to s námi ještě baví:-).Nářez na Letní Letné

Nářez štětcem již několikátým rokem zaštiťuje letní festivalovou školu pro děti- Letňák. Ta funguje v rámci festivalu Letní Letná v druhé polovině srpna. Přijďte se podívat na Letnou na některé z představení nebo prostě jen zažít úžasnou atmosféru.

Stojí tozato! 


ČESTNÉ UZNÁNÍ

VELKÁ GRATULACE kolektivu Nářezu štětcem, zejména hlavním autorům Honzovi a Vojtovi Sedmihradským  a všem, kteří se aktivně podíleli na animovaném filmu FLEKŮV PŘÍPAD, za úspěch- ČESTNÉ UZNÁNÍ v soutěži filmové neprofesionální tvorby JUNIORFILM- Memoriál Jiřího Beneše za animovaný film FLEKOVI!


Galerie•gallery•галерея:


Chcete více?