Události

Byli jsme u toho

Dne 20. června pořádal strašnický spolek Bubahof již tradiční oslavu výročí narození Františka Suchého. Akce se uskutečnila v příjemném prostředí parku F. Suchého a v neméně příjemné atmosféře. A Nářez štětcem byl u toho! Podívejte se, jaká krásná díla vytvořili děti i celé rodiny.


Ve dnech 10. - 13.10. 2019 proběhne v ulicích, parcích i budovách Prahy další ročník SIGNAL FESTIVALU. Vyrazte do pražské noci a nechte se okouzlit instalacemi světelného designu! Těm, kteří nemůžou vyrazit s rodiči nebo nechtějí jít sami, nabízíme společné prohlédnutí několika instalací na Malé Straně a Starém Městě.


Leták ke stažení

Přehled a základní informace o kurzech též najdete v letáku > KE STAŽENÍ

Chodník cti

Letos se s Nářezem štětcem rozloučíme netradičně. Poslední páteční hodiny se uskuteční v rámci oslav výročí spojených s 21.červnem. U příležitosti těchto výročí pořádá bubahof.com pod záštitou Prahy 10 slavnost, jejíž součástí budeme i my. V našem programu bude otevřená výtvarná dílna- Chodník cti a samozřejmě čas na příjemné rozloučení před prázdninami. Těšíme se na Vás!

Líšnický plenér 2019

"Slyšel jsem hlas, který mi říkal: Nemaluj, Ty to nedokážeš. A tak jsem popadl všechny barvy, a v tom ten hlas utichl." Vincent Van Gogh


"Nejprve třeba míti obrazu plné srdce, aby ho pak mohly býti plné oči"

Josef Čapek 

17.3.2019, 15:00

Výstava

PO STOPÁCH VELKÝCH MISTRŮ

Na výstavu jsou zváni všichni rodiče, prarodiče, sourozenci, kamarádi...

so 16.3. 2019- ne 17.3.2019

Zimní výtvarné soustředění GALERIE:

Toto soustředění bude zakončené veřejnou výstavou dětských prací z výtvarného projektu: Po stopách velkých mistrů. Tato výstava bude unikátní tím, že si ji připraví, nainstalují i odprezentují sami děti. Tak je přijďte podpořit! Zahájení je v neděli v 15:00 hodin. Co všechno stihneme během soustředění a další informace k této akci jsou uvedeny v přihlášce.